Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski Wąsosza

RADA MIEJSKA WĄSOSZA 2018-2023
 

Stolicki Wiesław – Przewodniczący Rady Miejskiej
Ptak Dariusz – Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
Skibniewski Tomasz – Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
 

Biernacki Władysław
Chorostkowski Jacek
Czaja Renata
Dąbek Ewa
Golba Ewa
Aleksandrowicz Eryk (od 25.06.2021 r.) - wcześniej Jabłoński Tomasz
Królikowski Krzysztof
Smektała Agnieszka (od 28.05.2019 r.) - wcześniej Lasak Zbigniew
Maślejak Jolanta
Ptak Dariusz
Rapior Andrzej
Skibniewski Tomasz
Stolicki Wiesław
Szyjka Robert
Zapór Zbigniew

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Mariusz Wlazło 02-12-2014 11:01
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 02-12-2014
Ostatnia aktualizacja: Mariusz Wlazło 23-07-2021 13:02